Bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób z obszarów wiejskich na rozwój lub rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Cz
08-09
2016
08-09-2016
plakat.jpg (1)

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania i wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile pt. „Wsparcie na rozpoczęcie i rozwój działalności na obszarach wiejskich", które odbędzie się 21.09.2016 roku w godz. 10.00 – 13.00.

Przesyłamy również plakat do zamieszczenia na stronie internetowej.

 

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na uruchomienie lub rozwój działalności gospodarczej, zarówno w postaci dotacji, jak i instrumentów zwrotnych. Podczas spotkania zostanie zaprezentowany przegląd działań skierowanych do osób reprezentujących różne grupy docelowe: bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, pracujących ze szczególnym wskazaniem dla osób zamieszkujących obszary wiejskie itd. wraz z podaniem kluczowych informacji. Panel dyskusyjny podsumowujący spotkanie zapewni możliwość odpowiedzi na pytania uczestników, wyjaśnienia wątpliwości oraz wymiany doświadczeń.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w w/w spotkaniu informacyjnym. 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Miejsce spotkania:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
Sala szkoleniowa nr 1 (parter)

 

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

http://warp.org.pl/spotkanie-informacyjne-dla-osob-chcacych-rozpoczac-wlasna-dzialalnosc/

 

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 19.09.2016 i odesłanie go poprzez e-mail na adres:

infoUE-pila@warp.org.pl