DNI BIAŁOŚLIWIA 2019

Nd
09-06
2019
09-06-2019
0_n.jpg

Dni Białośliwia za Nami, 3 dni wspaniałej zabawy, pełnej emocji, radości i Waszych uśmiechów.
Serdecznie Państwu DZIĘKUJEMY za tak liczną obecność.
Udało się Nam ustanowić rekord Polski i nasza mozaika z zakładek przeszła do historii, cała Polska usłyszała o Nas w Telewizji Polskiej, publiczność najlepsza na całym świecie, wspaniałe występy i cała feeria barw właśnie u Nas w Białośliwiu.
Moje serce szaleje i pragnie każdemu z Was złożyć ogromne podziękowania za Waszą obecność oraz za pomoc w organizacji Naszego święta, pozwolą Państwo, że w szczególności podziękuję Radzie Gminy Białośliwie oraz Wójtowi Gminy za ogromne wsparcie i motywację.
Restauracji MAJS za fenomenalny punkt gastronomiczny, pracownikom GOKu za jak zawsze ogromne zaangażowanie, motocyklistom i motocyklistkom, którzy uwiecznili rozpoczęcie Naszego świętowania, Marcinowi, Piotrowi i Karolowi za ten świetny pomysł. Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej, Przedszkolakom, Dyrekcji, Nauczycielom za pomoc w biciu rekordu i udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Pani Bronce Sawińskiej, która dzięki swoim uprawnieniom jako geodeta dokonała mierzenia naszego rekordu. Seniorom, uczestnikom zajęć kreatywnym, dzieciom za przygotowanie całego mnóstwa zakładek do Naszego rekordu. Pracownikom Urzędu Gminy za ogrom pracy jaki włożyli w przygotowanie Parku. Oskarowi, Danielowi za niezwykłą pomoc, nanosili się chłopaki, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Ogromne podziękowania dla Kierownik GOPSu Pani Pauliny Furman za możliwość zakupu nowego sprzętu do animacji oraz przygotowania poczęstunku w ramach projektu integracji.
Pani Dorocie Szturo -smak ciasteczek niebywały, Pani Elwirze Janużyk -za pomoc przy organizacji piątkowego bicia rekordu, Państwu Dariii Stanisławowi Posert za pyszne jabłka z Białośliwia Pani Ewie Rutkowskiej za wsparcie finansowe, Pani Sołtys Alicji za wsparcie i pomoc. Dziękuję naszej jednostce OSP za udzieloną pomoc, firmie ochroniarskiej BOND GUARD Security. Michałowi, Jarkowi Skrzypczak za transport.
Dziękujemy wszystkim artystom, którzy zaprezentowali się na Naszej scenie, tym małym i dużym, tym tańczącym i śpiewającym oraz ich nauczycielkom i instruktorom. Naszym chłopakom - DJ Ardo, DJ Borys, DJ Blade za niezwykle profesjonalną i efektywną promocję naszego wydarzenia oraz za sobotnią dyskotekę. Pani Laurze Mrotek za fotorelację, którą już wkrótce Państwu zaprezentujemy.
ElektroAkustyka Paweł Wojczyński, Bartek, Kuba i Dawid - jak zwykle stanęliście do wyzwania z pełnym profesjonalizmem. Jesteście najlepsi!!!
Państwu Krokos, KGW Białośliwie i wszystkim z Państwa, od których uzyskaliśmy słowa wsparcia, otuchy i pozytywnych emocji. Jeśli kogoś pominęliśmy to przepraszamy, jednakże jesteśmy ogromnie wdzięczni każdemu z osobna. Do zobaczenia za rok!!!
Natalia Michalska
Dyrektor GOK Białośliwie