Pt
23-11
2018


Wykaz głosowań imiennych na I sesji Rady Gminy Białośliwie w dniu 22.11.2018 r.

23-11-2018

 

Porządek obrad.


Głosowano wniosek w sprawie:

Dodania punktu "Powołanie stałych komisji Rady Gminy Białośliwie"..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano wniosek w sprawie:
dodania punktu "Ustalenie wynagrodzenia dla Wójta Gminy Białośliwie"..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Przyjęcie porządku obrad..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

 

Wybór Przewodniczącego Rady:


Głosowano w sprawie:

ustalenia sposobu głosowania na Przewodniczącego Rady..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
zamknięcia listy kandydatów na Przewodniczącego Rady.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
zamknięcia listy kandydatów do komisji skrutacyjnej dla przeprowadzenia wyboru Przewodniczącego Rady,.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
wyboru komisji skrutacyjnej dla przeprowadzenia wyboru Przewodniczącego Rady,.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Wybór Wiceprzewodniczącego Rady.

Głosowano w sprawie:
ustalenie sposobu głosowania na Wiceprzewodniczącego Rady,.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
zamknięcie listy kandydatów na Wiceprzewodniczącego Rady,.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano wniosek w sprawie:
skład komisji skrutacyjnej tak jak dla wyboru Przewodniczącego Rady.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny


Powołanie stałych komisji Rady Gminy Białośliwie.


Głosowano wniosek w sprawie:

ustalenia 4 osobowego składu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny


Głosowano wniosek w sprawie:
przeprowadzenia łącznie głosowania nad składem osobowym danej komisji .
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Zamknięcia listy kandydatów do składu Komisji Rewizyjnej..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Zamknięcia listy kandydatów do Komisji Inicjatyw, Planowania i Finansów..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Ustalenia składu osobowego Komisji Inicjatyw, Planowania i Finansów..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Zamknięcia listy kandydatów do Komisji Spraw Społecznych i Gospodarczych..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
ustalenia skladu osobowego Komisji Spraw Społecznych i Gospodarczych..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Zamknięcia listy kandydatów do składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Ustalenia składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

Głosowano w sprawie:
Powołanie stałych komisji Rady Gminy Białośliwie..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny

 

Ustalenie wynagrodzenia dla Wójta Gminy Białośliwie.


Głosowano w sprawie:

Ustalenie wynagrodzenia dla Wójta Gminy Białośliwie..
Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny