Śr
13-02
2019


Wykaz głosowań imiennych na IV sesji Rady Gminy Białośliwie w dniu 13.02.2019 r.

13-02-2019

Głosowano wniosek w sprawie:
Przyjęcie protokołu z III sesji.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
uchwalenia planu pracy Rady Gminy Białośliwie na 2019 r..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Białośliwie na 2019 r..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
przyjęcia planu pracy Komisji Inicjatyw, Planowania i Finansów Rady Gminy Białośliwie na 2019 r..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
przyjęcia planu pracy Komisji Spraw Społecznych i Gospodarczych Rady Gminy Białośliwie na 2019 r.,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Białośliwie,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Dębówko Nowe,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Dębówko Stare,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Dworzakowo,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Krostkowo.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Nieżychowo,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Pobórka Mała,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Pobórka Wielka,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
nadania Statutu Sołectwa Tomaszewo..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
zmiany budżetu gminy na 2019 r..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Białośliwie na lata 2019-2030..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im.Wiktora Kaji w Białośliwiu poprzez likwidację Filii Szkoły Podstawowej w Dębówku Nowym,.

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny dla Gminy Białośliwie na lata 2019-2021..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0
Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny
Głosowano w sprawie:
przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Białośliwie na 2019 r..

Wyniki głosowania
ZA: 15, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 0

Wyniki imienne:
ZA (15)
Grzegorz Bartczak, Karol Bartoszek, Krystyna Brągiel, Magdalena Czapla, Piotr Janeczko, Sylwia Jurgiel, Ryszard Kwieciński, Małgorzata Mańka, Jacek Matlak, Jolanta Sikora, Krzysztof Sonnenberg, Piotr Strojek, Joanna Suska, Aldona Wachowiak-Górniak, Ryszard Wolny